Zaujalo mě..zaujme i vás?

Co se stalo s Movie-library.cz a jak dál?

4. září 2012 v 22:23 | switch
Od 27.8.2012 je nedostupný server Movie-library.cz - co se s ním stalo? Bude fungovat? Populární rozcestník s odkazy na filmy a jeho výpadek vyvolal mnohá rozhořčení a spousta lidí neví, co bude dál... Pár lidí mi psalo zprávy a chtělo vědět co se děje.

Dafont.com - ráj fontů

8. července 2012 v 11:37 | switch
Každý kdo pracuje s písmy (fonty), ať už jej využije pro grafiku blogu či na klasické psaní jistě ocení následující web, na kterém je ke stažení množství fontů. Písma jsou rozdělena přehledně do kategorií. Filtrovat můžete také dle licencí.

První pomoc - interaktivní příručka

6. května 2012 v 20:46 | switch
Léto se nezadržitelně blíží a s ním i zvýšené riziko úrazů. Ruku na srdce, kdo z nás je opravdu připraven v případě potřeby poskytnout správně první pomoc? Objevil jsem na internetu zajímavou interaktivní příručku - svým zpracováním je vhodná především pro děti, ale i dospělý člověk si díky ní může oprášit své vědomosti. Tak směle do toho, můžete někomu zachránit život.

LGDB.org - databáze her pro Linux

11. března 2012 v 18:42 | switch
Že se na linuxu nadají hrát hry? Rád bych vás vyvedl z omylu - na linuxových operačních systémech se dá hrát velká spousta her všech žánrů. Dnes vám představím internetové stránky, které slouží jako databáze her pro Linux. Hledáte-li hru a chcete si "zapařit" jistě zde najdete inspiraci.

Anglická-slovíčka.net - zdokonalte svou slovní zásobu

26. ledna 2012 v 22:32 | switch
Chcete se zdokonalit v angličtině? Rozšířit a upevnit si svou slovní zásobu? Chcete mít přehled o tom, jak se zlepšujete a kolik času věnujete své výuce? Pokud jste na položené otázky odpověděli ANO - přečtěte si následující článek, který vás seznámí s internetovými stránkami, které vám pomohou tohoto výsledku efektivně dosáhnout.

News in Levels - angličtina zábavnou formou

2. listopadu 2011 v 19:42 | switch
Pokud již zvládáte základy anglického jazyka, či jste pokročilí - můžete zábavnou formou trénovat čtení a poslech - každý si jistě přijde na své a zabere vám to maximálně několik minut denně. Český projekt s velkým potenciálem.

Gimp - kde najít návody

7. září 2011 v 19:11 | switch
Gimp je nejrozšířenější grafický editor na operačních systémech Linux, mnoho lidí se v něm ale nevyzná a uvítali by přímo návody a řešení konkrétních situací. I já patřím mezi uživatele, kteří si raději přečtou návod a během několika minut mají hotovo, namísto zkoušení tzv. "naslepo" bez zaručeného výsledku...

Databazeknih.cz - ráj knihomolů

28. července 2011 v 19:58 | switch
Při brouzdání na internetu jsem objevil zajímavou databázi knih, která je rájem všech čtenářů a knihomolů. Pojďme si tyto zajímavé stránky představit.

Letecká pošta aneb posíláme velké soubory

13. července 2011 v 22:09 | switch
Potřebovali jste někdy poslat "velký" nebo dokonce "obrovský" soubor po internetu, ale při odesílání e-mailu došlo k chybě, kvůli omezení velikosti přílohy? Zde je návod, jak to vyřešit.

Grooveshark - on-line hudební přehrávač

12. června 2011 v 22:49 | switch
Grooveshark
Opět jsem narazil na jednu zajímavou stránku, která by Vám mohla zpříjemnit život. Pokud rádi posloucháte muziku a chcete ji mít po ruce kdekoliv, kde je internet, aniž byste museli nosit něco na přenositelných médiích. Přečtěte si následující článek.

Karaoketexty.cz - kam za hudbou

1. června 2011 v 17:50 | switch
Dnes Vám představím internetový portál zaměřený na hudbu a tak nějak vše kolem ní. Pokud rádi posloucháte muziku, rádi byste bez námahy poznaly obsah písní, které jsou v cizím jazyce, nebo se chcete podívat na klipy a mnohem víc, čtěte dále.

Movie Library - filmový ráj

24. května 2011 v 20:40 | switch
Dnes Vám představím internetové stránky, které slouží jako databáze, či chcete-li rozcestník, kde je možné pohodlně vyhledávat filmy, seriály, dokumenty a jiné a ihned je stahovat do svého počítače. Pamatujte však na to, že stahování je nelegální.

Dobyvatel - ON-LINE vědomostní hra

12. dubna 2011 v 21:20 | switch
Máte rádi vědomostní hry? Pokud ano, hra Dobyvatel Vás vtáhne do říše otázek. Nezáleží jen na vědomostech, ale také na štěstí a rychlosti. Pojďte si zahrát s ostatními uživateli skvělou takticko-vědomostní hru.

Angličtina na internetu - zdarma, efektivně a zábavně

18. března 2011 v 16:44 | switch

Na českém internetu není příliš možností narazit na stránky, které se zabývají studiem jazyků a to zdarma... Kvalita výuky na školách dle mého názoru není na takové úrovni, na které by měla a mohla být, jazykové kurzy jsou zase finančně nákladné a v dnešní době úspor si je může málokdo dovolit. Pojďme si ukázat, že to jde i zdarma, jen to chce trochu chuti se učit.

Máte přehled o spotřebě svého plechového miláčka?

11. března 2011 v 21:38 | switch

Hledáte stránky s aktuálními cenami pohonných hmot ve Vašem okolí? Navštivte stránky Český benzin a prozkoumejte ceny paliv, spotřeby automobilů s možností vedení si vlastní knihy jízd a oprav.


Cirque Du Soleil - novodobý cirkus

29. ledna 2011 v 10:01 | switch
Cirque du SoleilNavštivte cirkus, jaký jste ještě neviděli. Tuhle skupinku umělců pojmenovanou Cirque du Soleil ("Sluneční cirkus") mi doporučil kamarád, řekl mi, ať se podívám na nějaké jejich kousky, že je to opravdu bomba a měl pravdu.
 
 

Reklama