Jak na...

Coppermine Photo Gallery – sdílejte fotografie, videa, hudbu a další soubory

10. května 2013 v 18:11 | switch
Sdílení fotografií dnes patří mezi jednu z mnoha zálib, dá se říct nezbytnost (nejen profesionálních) fotografů. Pokud řešíte problém, jak a kde si vytvořit vlastní fotogalerii na webu, existuje mnoho řešení - jedním z nich je právě Coppermine.

Rezervační systém pro místnosti

29. dubna 2013 v 17:10 | switch
Dělají-li se věci bez rozmyslu a chybí-li organizace, stojí to zúčastněné mnoho energie a především času. Zorganizujte si obsazení zasedacích místností, plánujte porady, to vše a mnohem více dopomůže k hladkému chodu a bezproblémovému fungování firmy či organizace.

AirDroid - spravujte svůj smartphone pomocí PC

8. dubna 2013 v 17:15 | switch
Propojte přes wifi svůj chytrý telefon s počítačem či laptopem a pomocí klávesnice a myši upravujte jeho obsah nebo kopírujte data mezi zařízeními. Právě to a mnohem víc nabízí aplikace AirDroid. Budete potřebovat pouze bezdrátové připojení a prohlížeč.

Jak obejít zákaz na youtube

20. července 2012 v 23:04 | switch
Jistě jste se již setkali s tím, že jste si chtěli prohlédnout nějaký klip na youtube a vyskočilo na vás okno s hláškou, že uživatel video pro naši zemi zablokoval - přináším jednoduchý návod, jak se i přes blokování na video podívat.

Doodle.com - plánujeme události, akce, párty...

3. května 2012 v 11:47 | switch
Jistě jste už někdy plánovali nějakou událost (nebo vás to třeba v budoucnu čeká). Je jedno jestli to bude narozeninová oslava nebo například třídní sraz. Dnes si ukážeme jednu šikovnou pomůcku, která vám plánování jakékoli události velice usnadní práci a ušetří čas.

Jak nastavit script pro stahování informací z CSFD.cz

24. října 2011 v 19:06 | switch
Dnes vám představím návod, jak do programu Ant Movie Catalog správně nastavit script, který poté automaticky stahuje informace z internetového portálu Česko-Slovenská filmová databáze.

Pixlr.com - online editor obrázků

12. října 2011 v 20:17 | switch
Přináším článek o on-line aplikaci a tou je editor obrázků PIXLR.com. Jedná se o aplikaci k úpravě nebo vytváření obrázků přímo přes web - postačí vám pouze internetový prohlížeč, aplikace se tedy hodí, pokud jste na cestách nebo nechcete či nemůžete mít v PC program pro práci s grafikou, postačí vám pouze počítač s připojením k internetu.

4tv.cz - jak obejít limit na megavideo.com

9. října 2011 v 20:55 | switch
Objevil jsem plně funkční návod na on-line sledování seriálů, výhodou 4tv.cz je, že zde není žádné časové omezení a přitom můžete sledovat videa uložená na serveru megavideo.com, kde platí limit 72 minut. Nyní již nebudete muset čekat - pokud si přečtete následující článek.

Jak udělat videonávod - užitečná on-line aplikace

17. září 2011 v 9:29 | switch
Mnozí z vás jistě někdy přemýšleli, jak zachytit dění na obrazovce svého PC. Hodí se to zejména při tvorbě videonávodů a tutoriálů nebo recenzí software či her. Každý, kdo chtěl něco takového vytvořit jistě najde uplatnění. Zde je návod, jak to udělat, aniž byste k tomu potřebovali speciální program ke snímání obrazovky.

Jak zprovoznit starý Facebook chat

14. srpna 2011 v 20:18 | switch
Novinky a vylepšování patří k vývoji, to prostě k životu patří a berou to tak i tvůrci jedné z největších sociálních sítí Facebook. Ne vždy ale ku spokojenosti všech uživatelů. Tak je to třeba s Facebook chatem - nevím jak Vy, ale mě vyhovoval ten strarý chat. Tady je návod, jak si ho opět zprovoznit.

Watermark.ws - jak zamezit kopírování obrázků

4. srpna 2011 v 17:41 | switch

V dnešní době je kopírování obsahu webu celkem běžný problém. Zde je jednoduchý návod, jak si ochránit své obrázky nebo fotografie a zamezit tak kopírování. Umístěte do obrázku tzv. "vodoznak".
 
 

Reklama