Hry pro linux

AssaultCube - FPS ala Counter Strike

6. dubna 2011 v 21:00 | switch
Máte chuť si pořádně zastřílet? Pokud jste právě odpověděli ANO, čtěte dále. Dnes Vám představím ve zkratce hru AssaultCube, která je pro tento herní styl zábavy jako stvořená a možností pořádně si zastřílet bude opravdu spousta.

KDiamond - postřehový rychlík ala "tři v řadě"

30. března 2011 v 17:48 | switch
Hra KDiamond je založená na stejném principu jako již představovaná hra Gweled, dejte k sobě tři symboly do jedné řady a zabojujte o nejlepší skóre.

KShisen - tak trochu jiné pexeso

28. března 2011 v 17:49 | switch
KShisen (Šisen-šo) je jednoduchá hra pro jednoho hráče, úkolem je odebírat dlaždice tak, aby na herním poli žádná nezůstala. Rychlejší vyhrává a zapíše si skóre do tabulky. Zábavná a jednoduchá hra na ukrácení dlouhé chvíle.

Gweled - návyková logická hra

27. března 2011 v 11:13 | switch
Hra Gweled je jednoduchá smrtelně návyková logická hra. Vaším úkolem je přesunování kamenů tak, abyste vytvořili řadu nejméně tří stejných kamenů.

SuperTux - klon legendární hry Mario

19. března 2011 v 10:56 | switch
Jistě každý si pamatuje na hru Mario, pro OS Linux zde máme klon této legendární hry jménem SuperTux. Tato "skákačka" spadá mezi arkády Místo chlapíka jménem Mario, je hlavním hrdinou tučňák Tux. Pomozte zachránit Tuxovi jeho milovanou přítelkyni Penny.

Pingus - freewarová předělávka Lemmings

26. ledna 2011 v 19:00 | switch
Pingus
Pingus je perfektně graficky i hratelně zpracovaný klon legendární hry Lemmings. Místo lemíků zde ovládáte tučňáky - dokážete je všechny bez úhony nasměrovat až domů?

Bovo - klasické piškvorky

28. září 2010 v 13:57 | switch

Jistě jste jako mladší hráli tuto taktickou hru ve školních lavicích. Ty mladší to teprve čeká... Nyní máte možnost si tuto skvělou rychlovku zahrát i na svém počítači a změřit svou sílu s nekompromisní inteligencí vašeho PC.
 
 

Reklama