FotoToulky

Zámek Krásný Dvůr a přilehlý zámecký park

22. července 2012 v 12:14 | switch
Jeden z letošních slunných letních dnů a pozvánka mého bratříčka na výlet, mě zavedla přímo k zámku Krásný Dvůr u kterého se nachází jeden z nejkrásnějších zámeckých parků v republice. Den byl slunečný, na můj vkus až moc vedro, ale výlet stál za to - pojďte se se mnou v projít kolem zámku, kde se natáčel jeden díl "Básníků"

Slaný - závody plochodrážních motorek

5. května 2012 v 19:16 | switch
Dnešní FotoToulky mě zavedly do královského města Slaný, kde se pořádal Memoriál Antonína Vildeho na slánském okruhu ploché dráhy. Pojďte se podívat na závody plné adrenalinu, vůně benzínu a oleje. Kromě závodů klasické ploché dráhy zde byl k vidění také exhibiční závod sidecarů.

Skryje - výprava za trilobity

4. května 2012 v 19:38 | switch
Dnešní FotoToulky se budou točit okolo malé obce Skryje ve středočeském kraji, která se vyznačuje výskytem trilobitů. K vidění je zde tzv. Skryjské jezírko, které se nachází asi 3km od obce, právě sem dnes zamířily moje kroky a také objektiv mého fotoaparátu.

Královské město Rakovník

3. května 2012 v 19:54 | switch
Dnešní článek bude bude něco trochu jiného, než co jsem doposud publikoval. Rozhodl jsem se, že založím novou rubriku s názvem FotoToulky, kde budu psát články doprovázené vlastními fotografiemi. Začneme tam, kde to všechno začalo - tedy v mém rodném městě, kterým je královské město Rakovník.
 
 

Reklama