Téma týdne - Já, já jenom já...

30. března 2012 v 18:23 | switch |  Téma týdne na BLOG.cz
Téma týdne je tentokrát hodně osobní a dotýká se přímo nás samotných, využiji tohoto tématu k tomu abych se konečně představil. Především aby se čtenáři a náhodní surfaři, kteří navštíví můj blog, dozvěděli něco málo o mě samostném.

Na začátek nějaké personální údaje: Jmenuji se Pavel a je mi 26let, osobně se považuji za průměrného a spíše obyčejného mladého člověka. Nikdo ale není úplně obyčejný a každý z nás má své kvality a vady, proto asi nebudu ve svém popisu a sebehodnocení absolutně nad věcí - ale to prostě jen úhel pohledu.
Místo mého pobytu je situováno do malé vesničky kousek od královského města Rakovník ve středočeském kraji - myslím, že adresu zde vypisovat nemusím a ani nebudu, v dnešní době je mnohdy lepší říci méně než více.
Jsem člověk menšího vzrůstu, střední postavy - jak vypadám si můžete prohlédnout na koláži z fotek níže.
Už jako žáka základní školy mě bavilo psát a písemně se vyjadřovat, defakto od chvíle, kdy jsem se naučil psát. Jenže světe div se, internet v té době ještě nebyl - takže všechny písemnosti skončily na papíře. Že internet neexistoval mi ale opravdu nevadí, co víc, jsem za to vděčný. Prožil jsem spoustu krásných zážitků a neumím si představit, že bych dětství proseděl u počítače a na sociálních sítích, jak tomu dnes bývá. Mám pocit, že bych pak neměl na co vzpomínat... Naštěstí mě ale počítačová doba úplně neminula a pracovat s počítačem jsem se naučil.
Postupem času se každý vyvíjí, utváří si své vlastní názory a záliby. Mě psaní bavit nepřestalo a chtěl jsme to nějak skloubit s tím, co mě momentálně baví. Psal jsem několik webů (většinou na něco zaměřených), ale nikdy mě to nebavilo dost dlouho, protože elán a nadšení nakonec vyprchaly. Nakonec jsem zvolil pro mě nejlepší cestu a tou je pro mě právě blog - zde píši do několika rubrik. Některé rubriky spolu souvisí, jiné jsou prostě o tom, co mě momentálně baví nebo mi přijde zajímavé. Bloguji necelé 2 roky a stále v tom nacházím zálibu, protože můžu psát o čem chci. Navíc jsem zde poznal spoustu zajímavých blogů a blogerů.
Mezi moje koníčky patří četba, angličtina, filmy, rocková a metalová hudba (spíše klasické staré kapely), blog, internet, operační systém linux - toto jsou mé pasivní záliby. Mezi mé aktivní záliby patří kutilství, společné akce s přáteli, procházky, můj pes, výlety, fotografování. Všechno zde na blogu se tedy točí kolem těchto zálib.

Na závěr dodám snad jen to, že budu rád, pokud můj blog budete navštěvovat a že zde vždy naleznete něco, co vás zaujme, nebo pomůže vyřešit nějaký problém.
Switch
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbil se ti příspěvek? Pokud ano - klikni

Ano

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama