Anglická-slovíčka.net - zdokonalte svou slovní zásobu

26. ledna 2012 v 22:32 | switch |  Zaujalo mě..zaujme i vás?
Chcete se zdokonalit v angličtině? Rozšířit a upevnit si svou slovní zásobu? Chcete mít přehled o tom, jak se zlepšujete a kolik času věnujete své výuce? Pokud jste na položené otázky odpověděli ANO - přečtěte si následující článek, který vás seznámí s internetovými stránkami, které vám pomohou tohoto výsledku efektivně dosáhnout.


Kvalitních webů, které nabízejí možnost výuky anglického jazyka na českém internetu existuje v současné době velice málo. Jelikož jsem jedny takové objevil a velice mne zaujaly - rozhodl jsem se vás s nimi seznámit.
Stránky můžete rovnou navštívit kliknutím na obrázek níže - nebo chcete-li se dozvědět o hlavních přednostech webu, čtěte dále.

Jak výuka probíhá - každý si přijde na své

Web http://www.anglicka-slovicka.net/ se zaměřuje především na rozšíření a upevnění slovní zásoby - používá k tomu progresivní metody výuky. Slovní zásoba je rozdělena do bloků - u těchto bloků se můžete seznámit s obsaženými slovíčky, následně si můžete slova natrénovat a vyzkoušet se - vše probíhá interaktivní formou (můžete slova vybírat z nabízených možností, nebo je vypisovat a to oběma směry (AJ-CZ / CZ-AJ). Možnosti výuky/zkoušení jsou vidět na obrázku viz níže.

Celý proces výuky se zaznamenává do přehledých grafů - budete tak mít vždy přehled kolik času jste učení věnovali a jak se se rozšiřuje vaše slovní zásoba. Nechybí ani výpis problematických slovíček, ve kterých často chybujete.


Na webu http://www.anglicka-slovicka.net/ můžete kromě slovní zásoby trénovat také nepravidelná slovesa, naleznete zde spoustu testů rozdělených dle úrovní, samozřejmostí je slovník i s možností přehrát si zvukovou nahrávku daného výrazu.
Jelikož nejen prací je člověk živ můžete intenzivní trénink proložit trochou zábavy - nabízí web interaktivní hry (samozřejmě s použitím angličtiny), nebo si zde můžete přečíst knihy v anglickém jazyce.

Pár slov na závěr

Web http://www.anglicka-slovicka.net/ nabízí dle mého názoru propracovanou komplexní výuku anglické slovní zásoby a jistě si najde spoustu příznivců a uživatelů. Registrace a používání je zdarma, ačkoli nejde o rize nekomerční záležitost. Používání je velice jednoduché jelikož web je velice přehledný. Registrovaní uživatelé mají spoustu možností si osobní účet nastavit dle vlastních požadavků. Dle informací zástupce webu http://www.anglicka-slovicka.net/ v budoucnu přibudou ještě další funkce, které budou uživatelé moci využívat - je tedy na co se těšit.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Veselé kurzy Veselé kurzy | E-mail | Web | 8. listopadu 2017 v 13:52 | Reagovat

Je super mít všechno pohromadě :-) přínosná stránka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama