Trophy - 2D automobilová řežba

21. října 2011 v 23:33 | switch |  Hry pro linux
Závodní hra Trophy ve 2D přináší spoustu zábavy, jízda je okořeněna výbuchy bomb a střelbou z kulometu. Sbírejte zbraně a bonusy a zničte všechny protivníky - dojeďte jako první - buďte vítězem v závodě na život a na smrt.

Základní informace:

Oficiální stránky: Trophy
Licence: GPL
Verze použitá pro recenzi: Verze 1.1.5

Popis hry Trophy:

Hra Trophy je napůl závodní a napůl akční hra. 2D pohled shora nabízí vhodnou perspektivu, která přesně odpovídá hernímu stylu hry. Vaším cílem je dojet do cíle jako první - po cestě však sbíráte bomby a náboje pomocí nichž můžete své protivníky likvidovat. Nejste však v bezpečí, vaši protihráči mají stejné možnosti vás eliminovat - sbírejte po cestě bonusy v podobě života.


Po spuštění hry se v menu pohybujete šipkami - hra nabízí spuštění hry, nastavení, síň slávy, info o tvůrcích hry a samozřejmě její vypnutí. Trophy obsahuje několik tratí, které si můžete libovolně měnit dle své libosti. Před jízdou si zvolíte jméno jezdce, pod tímto jménem se pak bude zapisovat dosažené skóre. Samozřejmostí je volba, kde si lze nastavit obtížnost hry.


Printscreen - obrázky ze hry

Ukázka hry - zdroj Youtube.com:

Instalace:

Nainstalovat můžete pomocí Správce software (mějte na pamětí, že je potřeba mít nastavené zdroje software) - to učiňte dle Vaší distribuce kterou používáte.
Název balíčku
trophy

Instalace pomocí konzole (terminálu):

Distribuce
Příkaz
urpmi trophy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama