Jak nastavit script pro stahování informací z CSFD.cz

24. října 2011 v 19:06 | switch |  Jak na...
Dnes vám představím návod, jak do programu Ant Movie Catalog správně nastavit script, který poté automaticky stahuje informace z internetového portálu Česko-Slovenská filmová databáze.

Aby program Ant Movie Catalog stahoval informace z databáze ČSFD.cz je potřeba aktualizovat script. Přináším zde jednoduchý návod, pomocí něhož dokážete script aktualizovat a budete tak moci program plnohodnotně využívat. Doporučuji článek dočíst až do konce, v závěru je důležitá informace.

TIP: Pokud si chcete zobrazit obrázek v plné velikosti, kliněte na něj pravým tlačítkem myši a použijte volbu Zobrazit obrázek.

Krok za krokem:

1. Předpokladem je, že máte nainstalovaný program Ant Movie Catalog - recenzi programu a návod k instalaci si přečtěte kliknutím na obrázek
2. Spusťte program Ant Movie Catalog
3. Klikněte na tlačítko se šipkou viz obrázek a vyskočí nabídka - z ní vyberte možnost "Z internetu pomocí scriptu... (F6)"
4. Vyskočí následující nabídka (je pravděpodobné, že zde budete mít scriptů více, najděte script pojmenovaný csfd.cz - klikněte na něj tak, aby byl označen

TIP: Použijte jazykový filtr a vyberte možnost CZ, snáze poté najdete ten pravý.
5. V nabídce v hlavním panelu překlikněte na možnost Editor
6. Otevřete si internetový prohlížeč a navštivte stránky neoficiální podpory scriptů pro Ant Movie Catalog - kliknutím na obrázek vedle a přejděte do sekce "Ke stažení"
7. Klikněte na aktuální script pro ČSFD - otevře se stránka s textem, tento text je potřeba celý nakopírovat - nejsnáze tak učiníte kliknutím pravého tlačítka myši a možností vybrat vše a potí CTRL+C
8. Vraťte se zpět k programu Ant Movie Catalog - nyní máte otevřené toto okno
9. Označte veškerý text (pravé tlačítko myši - Vybrat vše)
10. Nyní vložíme text, který jsme si nakopírovali v bodě č. 7 - použijte klávesovou zkratku CTRL+V
Tímto jste aktualizovali SCRIPT pro stahování informací o filmu z webu Česko-Slovenská filmová databáze
11. Uložte aktualizovaný script pomocí jednoho z tlačítek viz obrázek vedle - buď pouze Uložit (přepíše stávající verzi scriptu) nebo pomocí možnosti Uložit jako.... (vytvoříte novou verzi scriptu, stávající zůstane nezměněna).

Nyní již máte script pro automatické stahování informací ze serveru ČSFD.cz aktualizovaný a můžete jej začít používat.

Důležité uporoznění: Pokud v budoucnu nastane případ, že script přestane fungovat, navštivte stránky http://amc.thez.info/ a přesvědčte se, zda nevyšla aktuální verze. Tvůrci scriptu jej neustále vylepšují a ostraňují chyby, proto je dobré jednou za čas se podívat, zda nevyšla opravná verze. Pro každou novou aktualizaci jen zopakujete postup tohoto návodu od bodu č.2

Doufám, že jste zvládli dle návodu vše bez problémů. Pokud něco není jasné, rád poradím - napište mi zprávu (v menu je možnost Zpráva autorovi, nebo jednoduše napište komentář).
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 daunter daunter | Web | 7. června 2016 v 19:58 | Reagovat

nejlepsi pujcky bez registru :-x

2 Hollyled Hollyled | E-mail | 1. září 2017 v 3:28 | Reagovat

<b><a href=http://seo-swat.ru//Y17aq/>This is the 2017 bomb !!!</a></b>
Play with me my friends...

...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama