Grooveshark - on-line hudební přehrávač

12. června 2011 v 22:49 | switch |  Zaujalo mě..zaujme i vás?
Grooveshark
Opět jsem narazil na jednu zajímavou stránku, která by Vám mohla zpříjemnit život. Pokud rádi posloucháte muziku a chcete ji mít po ruce kdekoliv, kde je internet, aniž byste museli nosit něco na přenositelných médiích. Přečtěte si následující článek.

O Grooveshark.com

Jak bylo zmíněno v úvodu, dnešní článek představí jednu internetovou stránku, díky níž si budete moci poslechnout svou oblíbenou muziku prostřednictvím webového portálu Grooveshark. Stránky mají vestavěný přehrávač, ve kterém si můžete vytvářet vlastní Playlisty ze svých oblíbených písniček, můžete si nastavit vzhled stránek. Na výběr je spousta muziky zahraniční, ale i české, takže si na své přijde snad každý. Hlavními výhodami je, že stránky můžete používat zdarma a jsou v češtině.
Grooveshark
Graficky jsou stránky velice podobné klasickému přehrávači a ovládání je velice přehledné. Díky perfektnímu vyhledávání opravdu naleznete v obsáhlé kolekci hudby téměř vše na co si vzpomenete. Máte samozřejmě možnost nahrát na web i něco z vlastního PC a sbírku tak rozšířit. Kdo má rád muziku a nechce jí komplikovaně nikde shánět, může zavítat na Grooveshark a poslechnout si hudbu přímo přes internet.

Grooveshark

Doufám, že Vás článek o webu Grooveshark zaujal a že se tento web stane dalším z vašich pomocníků v běžném životě. Pro lidi, kteří něco podobného hledali je portál Grooweshark ušitý přesně na míru.

Navštívit Grooveshark

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama