Novinka - kosmetické úpravy u článků

9. dubna 2011 v 12:58 | switch |  Novinky a oznámení
Rozhodl jsem se svůj BLOG nepatrně kosmeticky vylepšit, nyní Vás seznámím se změnami, které jsem provedl a které by Vám měly zpříjemnit čtení mých článků.
K dnešnímu dni jsem se rozhodl svůj blog na adrese http://switch2world.blog.cz/ alespoň trochu oživit, níže naleznete výpis změn, které nyní můžete na blogu spatřit.

Změny se týkají pouze těchto dvou rubrik: Programy pro Linux a Hry pro Linux

  • Přidáno Hodnocení autora - tato ikonka viz níže je pro vyjádření mého názoru v grafické podobě, hodnotí program nebo hru, nikoli však článek a to jak je napsán - o tom rozhodujete vy - moji čtenáři (máte možnost hodnotit a komentovat vždy pod článkem). Jako nejlepší mi přišly hvězdičky - proto jsem zvolil tento obrázek. Hodnocení je opačné tomu jak jej známe ze škol, tudíž 5=nejlepší a 1=nejhorší. Když najedete kurzorem na obrázek hodnocení, ukáže se vám i slovní vyjádření (př. 5=Vynikající, 4=Dobrý atd.). Viz obrázek dole.
  • Přidáno tzv. Wine upozornění - u programů či her, které nejsou "přímo" podporované OS Linuxem jsem přidal ikonku Warning Windows Wine (WWW) - ta by uživatele Linuxu měla upozornit, že bez nainstalovaného programu Wine nebude možné program (hru) nainstalovat, ani používat (hrát). Viz obrázek dole.
Další změny jistě budou následovat, až dostanu nějaký dobrý nápad, co by se Vám mohlo líbit. Pokud máte nějaké připomínky či Vás již něco napadlo, dejte mi vědět přes "Zprávu autorovi", která se nachází v pravé části, v menu pod anketou.

Toť prozatím vše, co jsem chtěl svým čtenářům sdělit.

autor blogu: Switch
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama