KDiamond - postřehový rychlík ala "tři v řadě"

30. března 2011 v 17:48 | switch |  Hry pro linux
Hra KDiamond je založená na stejném principu jako již představovaná hra Gweled, dejte k sobě tři symboly do jedné řady a zabojujte o nejlepší skóre.
Info o hře:

Oficiální stránka: KDiamond
Prostředí: KDE
Verze použitá k recenzi: KDiamond 1.2

Popis hry KDiamond:

Tato jednoduchá hra je náročná pouze na bystrost a rychlost práce s myší. Vaším úkolem je dát k sobě tři stejné symboly do jedné řady a to jak horizontálně, tak vertikálně - tyto symboly zmizí, přičtou se Vám za ně patřičné body a herní pole se posune směrem dolů. Kdo má rád postřehové hry, které nezaberou mnoho času, přijde si u KDiamond na své.

Oproti GweledKDiamond více možností nastavení a to co se týče vzhledu, tak i možnosti nastavení si obtížnosti. Graficky je tato hra pro prostředí KDE velice vydařená, ovládání pomocí myši je pohodlné a jednoduché, takže stačí nainstalovat a začít hrát. Vaše výsledky se zapíší do tabulky, a vy se nádledně můžete pokusit své výsledky vylepšovat. Jistě si užijete mnoho zábavy.

Instalace:

Nainstalovat můžete pomocí Správce software (mějte na pamětí, že je potřeba mít nastavené zdroje software) - to učiňte dle Vaší distribuce kterou používáte.

Instalace pro Mandriva Linux:

  • nastavte zdroje např. z http://easyurpmi.zarb.org/
  • poté nainstalujte přes Správce software nebo příkazem v konzoli urpmi kdiamond

Ukázka hry KDiamond (zdroj Youtube.com)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama